Finanční koučink pro podnikatelky ve službách

Podnikáte, pracujete od rána do večera a vyděláváte míň peněz, než byste čekala?

Nebo jich vyděláváte dost, ale každý měsíc vám rychle zmizí a vy nevíte kam?

Hledáte návod, jak dostat svoje finance pod kontrolu?

Tohle všechno vám přinese finanční koučink. Pomůžu vám získat jasný přehled o vašich financích v podnikání.

Proč zrovna já vám mohu radit?

Jsem finanční koučka a pomáhám podnikatelkám udělat si pořádek ve svých financích.

Mám za sebou dlouholetou praxi v bankovnictví, vystudovanou ekonomii a psychologii, výcvik v koučování a ve své práci to spojuji všechno dohromady.

Najdu pro vás a vaši konkrétní situaci to nejlepší řešení, které vám umožní věnovat se jen těm aktivitám, které vám vydělávají nejvíc. Získáte tak přesná čísla pro svoje další podnikatelská rozhodnutí do budoucna.

Co konzultací získáte?

  • Finanční plán - aktuální pohled na vaše podnikání jako celek po finanční stránce
  • Přehled kolik vám vaše jednotlivé podnikatelské aktivity vydělávají
  • Informaci o tom, jaký máte čistý zisk na jednu hodinu vaší práce
  • Modelový finanční plán do budoucna podle vašich záměrů včetně vytváření rezerv
  • Podklad, na základě kterého se dokážete rozhodnout jak vaše podnikání směřovat dál
  • Zdarma ebook 7 kroků k finanční svobodě, který vám umožní získat lepší kontrolu nad svými osobními a rodinnými financemi

Jaký je průběh konzultace?

       Konzultace probíhají telefonicky (zavolám já vám).

  1. Nejdříve proběhne úvodní konzultace. Podle toho, co konkrétního potřebujete řešit budu zjišťovat potřebné informace. Počítejte s 1 - 1,5 hodinou času.
  2. Na jejich základě zmapuji vaši aktuální finanční situaci. Zpracuji vám písemně srozumitelný měsíční finanční plán pro vaše podnikání jako celek i na jednotlivé projekty. Obvykle zpracovávám ještě minimálně jednu další modelovou variantu finančního plánu pro vaše plánované změny v podnikání, která vám ukáže, jak se tyto změny promítnou do vašich příjmů a výdajů.
  3. Výstupy vám zašlu e-mailem včetně Závěrečné zprávy a doporučení jak dosáhnout takové finanční výsledky, jaké si přejete. 
  4. V případě potřeby ještě následuje krátká závěrečná telefonická konzultace.

Jaká je cena konzultace?

Cena 1 hodiny je 1 000 Kč.

Celková časová náročnost závisí na složitosti zadání, obvykle 3 - 7 hod.

Co o mé práci říkají klientky?

 

Absolvovala jsem finanční koučink s Janou a musím přiznat, že jsem nadšená. Jsem lektorka angličtiny na volné noze a také maminka samoživitelka. A i když se zatím vždy nějakým zázrakem podařilo zaplatit všechny účty, o dovolené, nových letních šatech nebo jen o pocitu klidu, že mám za sebou nějaký finanční polštář třeba pro případ nemoci, jsem si mohla nechat jen zdát. A jsem opravdu moc ráda, že jsem se svěřila do rukou právě Janě. Přesně pochopila moji životní situaci a během velmi příjemného rozhovoru jsme probrali moje podnikání a finance. Jana mi vytvořila velmi jednoduchý a srozumitelný přehled mých osobních i podnikatelských příjmů a výdajů, který si mohu sama podle potřeby upravovat, motivovala mě zamyslet se nad hodnotou mé práce a času a podniknout tak kroky ke zvýšení svých příjmů. Navrhla několik řešení, jak si vytvořit rezervu a cítit se tak ohledně svých financí jistěji a v klidu. Oceňuji její profesionalitu, zkušenosti a empatii. A vřele konzultaci s Janou doporučuji.

Hanka, lektorka angličtinyhttps://enjoylanguage.cz/

Od konzultace s Janou jsem čekala, že získám podporu a zpětnou vazbu při nastavování příjmů a výdajů ve svém podnikání, což se stalo. Největším přínosem pro mě byly Janiny "všetečné" otázky, díky kterým jsem zjistila, jaké všechny činnosti ve svém podnikání dělám + v jaké časové dotaci, aniž je fakturuji. Velmi cenné pro mě taky bylo, když mi Jana "hodila" vše na papír a do tabulky, ve které jsem jasně viděla, jak si stojím se svoji reálnou hodinovou sazbou. Díky tomu jsem okamžitě některé činnosti eliminovala, naplánovala zvýšení hodinové sazby a navíc zjistila, že konečně mám čas na důležité věci :-)

Veronika, specialistka na granty a dotacehttps://www.zmen-to.cz/

Janu jsem oslovila v době, kdy jsem hledala novou formu svého podnikání. Moc se mi líbila její nabídka finančního koučinku a rozhodla jsem se jí využít i pro hlubší průzkum rodinných financí. Trochu jsem se bála, co zjistím. Obavy se však rychle rozplynuly během příjemného rozhovoru a díky Janě jsem si uvědomila, že čísla nemusí být takoví bubáci a že je dobré se o ně starat. Nejpřínosnější pro mě bylo zjištění, jaké reálné náklady na podnikání opravdu mám, kolik času čím trávím a jak ho mám oceněný. No, žádná sláva to nebyla. Stanovily jsme tedy novou cenu za služby a Jana mi vše názorně zpracovala do tabulek. Výsledkem je, že jsem si uvědomila, jaká je hodnota mé práce a které činnosti ji podporují a které nikoli. Přenastavila jsem služby a zvýšila hodinovou sazbu. Janě moc děkuji a její služby určitě doporučuji.

Jana, aromaterapeutkahttp://santala.cz/

Konzultací se mnou  získáte více peněz za méně času a budete si moci konečně odpočinout, dopřát vysněnou dovolenou a vše, co si za svou práci zasloužíte.

Pokud chcete vědět jak na tom finančně se svým podnikáním jste, rezervujte si termín.